• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 08:00)

3 829 375.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
19
год
39
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 760312e69da9430cafd7dba7acd56035
Внутрішній номер закупівлі: 30235257
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001948-a   
Замовник: Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради
Контактна особа: Панковська Тетяна Вікторівна +380960008162 arbotgosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 829 375.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:07 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:07 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:07 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 829 375.00 ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне)