-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Оголошено тендер
4 595 250.00
UAH
Номер:
fa14508f04844411a9152e09a9d341f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000259-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094941
-
Адреса:
55301, Україна, Миколаївська область, с-ще Арбузинка, пл.Центральна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Арбузинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094941
-
Адреса:
55301, Україна, Миколаївська область, с-ще Арбузинка, пл.Центральна, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 595 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.08.2026 08:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяАрбузинська
Сума75 250.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяАрбузинська
Сума4 520 000.00 UAH