-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Компенсатори сальникові, компенсатор сальниковий односторонній, компенсатор дволінзовий, сопла до елеваторів, стакани
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001943-a
ЛОТ 1 – Компенсатори сальникові ЛОТ 2 – Компенсатор сальниковий односторонній ЛОТ 3 – Компенсатор дволінзовий ЛОТ 4 – Сопла до елеваторів, стакани
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
13 244 283.57
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
20
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1387654d393844bc9800666c1a2b113b
Внутрішній номер закупівлі:
30235242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001943-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 244 283.57 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:40 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:21
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴12 589 103.67 ЛОТ 1 – Компенсатори сальникові
- Лот №2 ₴378 555.44 ЛОТ 2- Компенсатор сальниковий односторонній
- Лот №3 ₴202 166.66 ЛОТ 3 - Компенсатор дволінзовий
- Лот №4 ₴74 457.80 ЛОТ 4 - Сопла до елеваторів, стакани