-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компенсатори сальникові, компенсатор сальниковий односторонній, компенсатор дволінзовий, сопла до елеваторів, стакани
Оголошено тендер
15 893 140.28
UAH
Номер:
1945152fb1584fac88fad9dc6ec33160
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002544-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
15 893 140.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Компенсатори сальникові, компенсатор сальниковий односторонній, компенсатор дволінзовий, сопла до елеваторів, стакани
Примітки:
ЛОТ 1 – Компенсатори сальникові
ЛОТ 2 – Компенсатор сальниковий односторонній
ЛОТ 3 – Компенсатор дволінзовий
ЛОТ 4 – Сопла до елеваторів, стакани
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
31.08.2026 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 893 140.28 UAH