• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стропи

Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки за кодом CPV за ДК 021:2015 – 39540000-9 (Стропи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)

110 958.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
05
год
52
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 65503fdc1a574f6dbabcbca260cdb52a
Внутрішній номер закупівлі: 30235199
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001898-a   
Замовник: Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
Контактна особа: Лунгу Тетяна Георгіївна 380671783024 spz2@dp.portreni.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 110 958.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:41 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴110 958.50 Стропи