-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стропи
Оголошено тендер
133 150.20
UAH
Номер:
47b5a609a249460da9d09459c939b212
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002499-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
133 150.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стропи
Примітки:
Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Дата опублікування:
31.08.2026 10:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума133 150.20 UAH