-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання (Харківська область)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001705-a
Завершена
9 659.29
UAH з ПДВ
Номер:
bd1e0ff2105d43409f74e3bb08f34a77
Внутрішній номер закупівлі:
30235009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001705-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стеблянко Андрій Петрович 380502586240 a.steblyanko@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
9 659.29 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережеве обладнання
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ''Quanta System''
×
-
Код ЄДРПОУ:
31233092
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, Чернишевська, 8
Ціна пропозиції
9 659.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:28
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1a003a3242fa4c898893cf920c64ca7c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001705-a-a1
Постачальник:
ТОВ ''Quanta System''
×
-
Код ЄДРПОУ:
31233092
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, Чернишевська, 8
Номер договору:
№ 73Г
Сума договору:
9 659.29 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 049.41 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Мережеве обладнання: 8 049.41000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний