• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання (Харківська область)

Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Державною установою «Центр пробації» (філією Державної установи «Центр пробації» у Харківській області) була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором: UA-2026-08-12-000836-a, яка була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями», звіт про результати проведення закупівлі UA-2026-08-12-000836-a.

9 659.29 UAH з ПДВ
Номер: 1a003a3242fa4c898893cf920c64ca7c
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-001705-a-a1
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Постачальник: ТОВ ''Quanta System''
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Мережеве обладнання: 8 049.41000 UAH з ПДВ
Опис: Обґрунтування підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Державною установою «Центр пробації» (філією Державної установи «Центр пробації» у Харківській області) була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором: UA-2026-08-12-000836-a, яка була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями», звіт про результати проведення закупівлі UA-2026-08-12-000836-a.
Номер договору: № 73Г
Дата підписання: 31.08.2026 08:00
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 9 659.29 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 609.88 UAH)
Оплачено: 9 659.29 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 609.88 UAH)
Причини розірвання договору: У зв'язку з допущеною технічною помилкою в річному плані закупівлі (UA-P-2026-08-31-001535-a від 31.08.2026 року), а саме в річному плані була вказана сума без урахування ПДВ (8 049,41 грн. замість 9 659,29 грн.) у закупівлі за ДК 021:2015:32420000-3 Мережеве обладнання (Харківська область) та за неможливості виправлення вищевказаної помилки, уповноваженою особою прийнято рішення про розірвання договору про закупівлю

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережеве обладнання
Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 61010, Україна, Харківська область, Харків, Гімназійна набережна, буд. 24 На карті