-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18330000-1 Футболки та сорочки (Футболки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001486-a
18331000-8 Футболки (Футболка) – 663 шт.; 18331000-8 Футболки (Футболка-поло) – 72 шт. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
265 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
29
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
92956dd65504423ab752d3f1a25b8251
Внутрішній номер закупівлі:
30234789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001486-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, пр. Берестейський, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Очеретяний +380444228597 ocheretianyi@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18330000-1 Футболки та сорочкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
265 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:16 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴265 000.00 18330000-1 Футболки та сорочки (Футболки)