• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Футболки

Оголошено тендер

318 000.00 UAH
Номер: cc1b97ab2dae474a9421bb978dc9f222
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-23-003870-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 318 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Футболки
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочки
Дата опублікування: 23.10.2025 10:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума318 000.00 UAH