• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)

864 512.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
51
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6a84c3a7b1dc4d7cb02b0fb1ec11f5e1
Внутрішній номер закупівлі: 30234734
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001429-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Паламарчук А.А. 380951851192 alyonapalam@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 864 512.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:13 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴864 512.00 Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки(Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air