-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки(Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air).
Оголошено тендер
1 037 414.40
UAH
Номер:
452d32329d7c4dd1b63bdb6ead9b0f03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001700-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998803
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998803
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 037 414.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки(Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
31.08.2026 10:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
у зв'язку з потребою
-
Дата публікації:
31.08.2026 10:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки(Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air).
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 037 414.40 UAH