-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Іміджева продукція з логотипом (чашки, термос, спортивні фляги для води)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001405-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
73 040.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
20
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c7473705ac904a449c7a3e2fb3b52cbc
Внутрішній номер закупівлі:
30234707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001405-a
Замовник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, буд. 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Альона Дегтяренко 380677081636 Helenjenok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:14 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 040.00 Іміджева продукція з логотипом (чашки, термос, спортивні фляги для води)