-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Іміджева продукція з логотипом (чашки, термос, спортивні фляги для води)
Оголошено тендер
87 648.00
UAH
Номер:
6e235b9fe9a640dfae39e2daa96d430c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001482-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, буд. 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, буд. 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
87 648.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Іміджева продукція з логотипом (чашки, термос, спортивні фляги для води)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.08.2026 09:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7370 - Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївський
Сума87 648.00 UAH