-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Аміачна селітра або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001285-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
1 179 166.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
01
год
26
хв
37
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2e8324cce1bc40d9a89bc40e996d1cb2
Внутрішній номер закупівлі:
30234603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001285-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00496662
-
Адреса:
49009, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Вернадського Володимира, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віктор Губін +380678877875 gub7070@gmail.com https://www.institut-zerna.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 179 166.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:06 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:33
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e82a579863904cd6844fb0d6eb3d2688
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
В плані закупівлі невірно вказано джерело фінансування КПК-2026
Період оскарження:
31.08.2026 18:58 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 18:58
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴1 179 166.66 Аміачна селітра або еквівалент