• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аміачна селітра або еквівалент

Оголошено тендер

1 415 000.00 UAH
Номер: 582ff4a66b14414f8cbf4527e4657562
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-001433-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аміачна селітра або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 09:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6591060 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері агропромислового комплексу
Сума1 415 000.00 UAH