-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Hitachi ZX 210 LC-6 (серійний номер HCMDC45ZT00801276)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001256-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
157 887.35
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
51
хв
58
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1a32e483c2aa4c8cb4c5d2305660a855
Внутрішній номер закупівлі:
30234557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001256-a
Замовник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ, ......
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ромашко Олег Володимирович 380486233867 tender2196@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
157 887.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 10:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 10:04 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження:
31.08.2026 10:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 887.35 Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Hitachi ZX 210 LC-6 (серійний номер HCMDC45ZT00801276)