-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Hitachi ZX 210 LC-6 (серійний номер HCMDC45ZT00801276)
Оголошено тендер
189 464.82
UAH
Номер:
8a9c4ab7f9f6467589394a7420e57c26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001196-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ, ......
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2196
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321825
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Подільськ, ......
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
189 464.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Hitachi ZX 210 LC-6 (серійний номер HCMDC45ZT00801276)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 09:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума189 464.82 UAH