-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до FORD Transit, ГАЗ-33072, HYUNDAI n-350, ЗІЛ-433, ГАЗ-33072, ГАЗ-33023, ГАЗ-2705, ЗІЛ-433371 (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34330000-9: Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001161-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
822 464.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
08
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
16a33a99bf564f30936d35d8c1bbb5ed
Внутрішній номер закупівлі:
30234421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001161-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31722818
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саваренюк Інна 380678292683 zakypivli31722818@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
822 464.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:58 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:58 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:58 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴822 464.00 Лот 1. Запасні частини до FORD Transit, ГАЗ-33072, HYUNDAI n-350, ЗІЛ-433, ГАЗ-33072, ГАЗ-33023, ГАЗ-2705, ЗІЛ-433371 (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34330000-9: Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів) Запасні частини до FORD Transit, ГАЗ-33072, HYUNDAI n-350, ЗІЛ-433, ГАЗ-33072, ГАЗ-33023, ГАЗ-2705, ЗІЛ-433371 (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34330000-9: Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів) Запасні частини до FORD Transit, ГАЗ-33072, HYUNDAI n-350, ЗІЛ-433, ГАЗ-33072, ГАЗ-33023, ГАЗ-2705, ЗІЛ-433371 (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34330000-9: Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)