-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до FORD Transit, ГАЗ-33072, HYUNDAI n-350, ЗІЛ-433, ГАЗ-33072, ГАЗ-33023, ГАЗ-2705, ЗІЛ-433371 (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34330000-9: Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Оголошено тендер
986 956.80
UAH
Номер:
86837f27e9d94b6d8ab8b9a45037d9e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000645-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31722818
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31722818
-
Адреса:
02121, Україна, Київська область, Київ, вул. Дніпродзержинська, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
986 956.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до FORD Transit, ГАЗ-33072, HYUNDAI n-350, ЗІЛ-433, ГАЗ-33072, ГАЗ-33023, ГАЗ-2705, ЗІЛ-433371
(ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 34330000-9: Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 09:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:7442 - Утримання та розвиток інших об’єктів транспортної інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяДарницький
Сума986 956.80 UAH