-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали для утеплення фасадів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001057-a
Завершена
243 775.46
UAH з ПДВ
Номер:
a570ff763af24b97af52cbe13f3f31dc
Внутрішній номер закупівлі:
30234306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001057-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321630
-
Адреса:
81014, Україна, Львівська область, Немирів, Курортна, буд. 21
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дика Валентина Миколаївна 380673550321 vdyka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
19.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається ID оголошення UA-2026-08-11-009781-a. ТОВ "Захід Пром Постач" виконано вимоги, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, договір про закупівлю відповідає тендерній документації, сума укладеного договору не перевищує очікувану вартість закупівлі.
Очікувана вартість:
243 775.46 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
WARMIX "Universal Glue" I 502 (Для приклейки і армування пінопласту і мін.вати) 25кг
Кількість
13200 кілограм
Період постачання
до 25.09.2026
LACRYSIL Клей-піна проф. в/с 800 мл
Кількість
140 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Заглушки з мінеральної вати 200 шт
Кількість
38 паковання
Період постачання
до 25.09.2026
Сітка штукатурна (160 г/м) WORKS, 1х50м ОРАНЖ
Кількість
1500 метр квадратний
Період постачання
до 25.09.2026
Кутник з сіткою пластмасовий 10*10 160г/м2 2,5 м
Кількість
260 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Кутник (профіль) ПВХ привіконний з сіткою 6 мм (2,5 м) білий
Кількість
100 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Екструдований пінопласт 2 см
Кількість
110.88 метр квадратний
Період постачання
до 25.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід Пром Постач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42069908
-
Контактна особа:
Тарас Яцишин 380972955871
-
Адреса:
81700, Україна, Львівська область, Жидачів, Садова, 1
Ціна пропозиції
243 775.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
98340165d8b9485ab5e5d3985a141586
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001057-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід Пром Постач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42069908
-
Адреса:
81700, Україна, Львівська область, Жидачів, Садова, 1
Номер договору:
143-26
Сума договору:
243 775.46 UAH з ПДВ
Сума договору:
203 146.22 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
WARMIX "Universal Glue" I 502 (Для приклейки і армування пінопласту і мін.вати) 25кг: 8.70000 UAH без ПДВ
LACRYSIL Клей-піна проф. в/с 800 мл: 237.99600 UAH без ПДВ
Заглушки з мінеральної вати 200 шт: 1 361.00400 UAH без ПДВ
Сітка штукатурна (160 г/м) WORKS, 1х50м ОРАНЖ: 12.00000 UAH без ПДВ
Кутник з сіткою пластмасовий 10*10 160г/м2 2,5 м: 30.99600 UAH без ПДВ
Кутник (профіль) ПВХ привіконний з сіткою 6 мм (2,5 м) білий: 109.20000 UAH без ПДВ
Екструдований пінопласт 2 см: 62.40000 UAH без ПДВ
LACRYSIL Клей-піна проф. в/с 800 мл: 237.99600 UAH без ПДВ
Заглушки з мінеральної вати 200 шт: 1 361.00400 UAH без ПДВ
Сітка штукатурна (160 г/м) WORKS, 1х50м ОРАНЖ: 12.00000 UAH без ПДВ
Кутник з сіткою пластмасовий 10*10 160г/м2 2,5 м: 30.99600 UAH без ПДВ
Кутник (профіль) ПВХ привіконний з сіткою 6 мм (2,5 м) білий: 109.20000 UAH без ПДВ
Екструдований пінопласт 2 см: 62.40000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний