• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Конструкційні матеріали для утеплення фасадів

Оголошено тендер

243 775.46 UAH
Номер: 0d1c50cc8aa54885a3ea6bd2b7120127
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000473-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Замовник: САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 243 775.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Конструкційні матеріали для утеплення фасадів
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 08:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
WARMIX "Universal Glue" I 502 (Для приклейки і армування пінопласту і мін.вати) 25кг
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 13200 кілограм
Період постачання до 25.09.2026
LACRYSIL Клей-піна проф. в/с 800 мл
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 140 штука
Період постачання до 25.09.2026
Заглушки з мінеральної вати 200 шт
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 38 паковання
Період постачання до 25.09.2026
Сітка штукатурна (160 г/м) WORKS, 1х50м ОРАНЖ
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 1500 метр квадратний
Період постачання до 25.09.2026
Кутник з сіткою пластмасовий 10*10 160г/м2 2,5 м
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 260 штука
Період постачання до 25.09.2026
Кутник (профіль) ПВХ привіконний з сіткою 6 мм (2,5 м) білий
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 100 штука
Період постачання до 25.09.2026
Екструдований пінопласт 2 см
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 110.88 метр квадратний
Період постачання до 25.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума243 775.46 UAH