• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина дров’яна твердолистяних порід

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

369 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
07
год
52
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1b2fb0bdf386499691d3013a26242f96
Внутрішній номер закупівлі: 30234208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000958-a   
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Контактна особа: Козак Віра 380973106048 vira1984kozak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 369 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:51 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:51 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:51 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴369 600.00 Деревина дров’яна твердолистяних порід