-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна твердолистяних порід
Оголошено тендер
443 520.00
UAH
Номер:
f8d791c131b0419d89d94b3b8e58527e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-001289-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, вул.Кутузова, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, вул.Кутузова, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
443 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна твердолистяних порід
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.08.2026 09:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяХотин
Сума443 520.00 UAH