-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Болти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000889-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
152 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
03
год
09
хв
30
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2007f5bffcad4e999d6ab86d5c307c6e
Внутрішній номер закупівлі:
30234126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000889-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39607507
-
Адреса:
03134, Україна, Київська область, Київ, 03182, м. Київ, Святошинський район, вул. Симиренка, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоненко Андрій Олексійович 380444540166 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
152 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:42 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴152 500.00 Болти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні