• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Болти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні

Оголошено тендер

183 000.00 UAH
Номер: 872a5396232e4c47a278287fb74e2281
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-006806-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Очікувана вартість: 183 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Болти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 14.08.2026 12:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Болти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 782 одиниця
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума183 000.00 UAH