• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

НК 024:2023: 62482 - Фіксатор кінцівки/тулуба багаторазового використання (Комплект ременів для фіксації Salvafix Standard, розмір S та М)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 06:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 06:00)

40 747.66 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
04
дн
03
год
30
хв
26
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f62b6113c7e14840a8fa58c41bb19a77
Внутрішній номер закупівлі: 30234120
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000873-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Довгалюк +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 747.66 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:42 - 08.09.2026 06:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 747.66 НК 024:2023: 62482 - Фіксатор кінцівки/тулуба багаторазового використання (Комплект ременів для фіксації Salvafix Standard, розмір S та М)