• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

НК 024:2023: 62482 - Фіксатор кінцівки/тулуба багаторазового використання (Комплект ременів для фіксації Salvafix Standard, розмір S та М)

Оголошено тендер

43 600.00 UAH
Номер: 0750c95979414a889dd54fdd6e4665e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-001188-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 43 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: НК 024:2023: 62482 - Фіксатор кінцівки/тулуба багаторазового використання (Комплект ременів для фіксації Salvafix Standard, розмір S та М)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
НК 024:2023: 62482 Фіксатор кінцівки/тулуба багаторазового використання
Дата опублікування: 31.08.2026 09:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума43 600.00 UAH