-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92, газ нафтовий скраплений, дизельне паливо код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000578-a
Завершена
302 913.00
UAH з ПДВ
Номер:
8b914ad2e4e34f8798e9c1eb2b322ec8
Внутрішній номер закупівлі:
30233822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000578-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Звенигородське підприємство теплових мереж" Звенигородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082717
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, місто Звенигородка, вулиця Кошиця Олександра, будинок 13 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дрига Алла 380676077759 adriga0777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
302 913.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, газ нафтовий скраплений, дизельне паливо код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Кількість
4050 літр
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТЕХ - 11"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37699292
-
Контактна особа:
директор Ольховський І.В. 380674702141 olgaberkan@ukr.net
-
Адреса:
20200, Україна, Черкаська область, Звенигородка, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 21
Ціна пропозиції
302 913.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ded0839bb8fa4b3997cf0b776f5db3e1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000578-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТЕХ - 11"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37699292
-
Адреса:
20200, Україна, Черкаська область, Звенигородка, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 21
Номер договору:
2808-26
Сума договору:
302 913.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
252 427.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 10:03
Статус:
Підписаний