-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Бензин А-92, газ нафтовий скраплений, дизельне паливо код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Оголошено тендер
302 913.00
UAH
Номер:
47efefc19cbd44b3bbae9f7ce976214b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000646-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Звенигородське підприємство теплових мереж" Звенигородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082717
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, місто Звенигородка, вулиця Кошиця Олександра, будинок 13 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Звенигородське підприємство теплових мереж" Звенигородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082717
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, місто Звенигородка, вулиця Кошиця Олександра, будинок 13 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
302 913.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-92, газ нафтовий скраплений, дизельне паливо код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
31.08.2026 09:02
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації».
-
Дата публікації:
31.08.2026 09:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума302 913.00 UAH