• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура Світильники (для БудРем)

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі вказані в Додатку 3 тендерної документації. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі єдиного критерію «Ціна пропозиції без ПДВ».

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)

9 906.90 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
02
год
17
хв
21
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: aaf34e28591247798d0712e81f997ff0
Внутрішній номер закупівлі: 30233804
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000559-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Сисоєва Олена 380935415288 SISOEVA.OO@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 906.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 09:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 09:19 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження: 31.08.2026 09:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 906.90 Світильники (для БудРем)