• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Світильники (для БудРем)

Оголошено тендер

11 888.28 UAH
Номер: 221407bbb37445a089a389ba37795f67
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-010655-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 11 888.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світильники (для БудРем)
Примітки: 24-297774-26 Уповноважена особа - М.І. Гончарук
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Дата опублікування: 28.08.2026 15:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 888.28 UAH