-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газових котлів МАЯК АОГВ-100Е
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000535-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
239 111.11
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
25
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d8139311647c41338aa1c6c2e2881543
Внутрішній номер закупівлі:
30233785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000535-a
Замовник:
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312856
-
Адреса:
54046, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ АРХІТЕКТОРА СТАРОВА, будинок 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Васильєв +380930689928 2dprz.zakupki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
239 111.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:16 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴239 111.11 Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газових котлів МАЯК АОГВ-100Е