-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газових котлів МАЯК АОГВ-100Е
Оголошено тендер
286 933.33
UAH
Номер:
fe0dc927ba5045c48b4d55dbbe552889
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000758-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312856
-
Адреса:
54046, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ АРХІТЕКТОРА СТАРОВА, будинок 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312856
-
Адреса:
54046, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ АРХІТЕКТОРА СТАРОВА, будинок 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
286 933.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газових котлів МАЯК АОГВ-100Е
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 09:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газового котла МАЯК АОГВ-100Е
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газового котла МАЯК АОГВ-100Е
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газового котла МАЯК АОГВ-100Е
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума286 933.33 UAH