-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-753_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000437-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 00:00)
9 297 202.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
04
год
56
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
76a65e28d7b34978831e902f740222ed
Внутрішній номер закупівлі:
30233680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000437-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іван Матанаха +380954767210 ivan.matanakha@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 297 202.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:07 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:07 - 14.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:07 - 11.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 13:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 297 202.20 Запірна арматура в асортименті