-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запірна арматура в асортименті
Оголошено тендер
11 156 642.64
UAH
Номер:
f1f3fcc7842b47648dc4bfb0887d3542
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000327-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Кудрявська, 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
11 156 642.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запірна арматура в асортименті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
31.08.2026 08:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 156 642.64 UAH