-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000359-a
Завершена
2 595 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a3df017427ed48a78e72ed36e53f003d
Внутрішній номер закупівлі:
30233597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000359-a
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти"Луцька гімназія №16 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26276585
-
Адреса:
43022, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ КОРОЛЬОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Курдельчук Людмила 380993109926 kurdelcukludmila133@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 595 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата проводиться згідно Актів наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях60 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16 для учнів вікової групи від 6 до 10 років
Кількість
11580 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16 для учнів вікової групи від 11 до 14 років
Кількість
18540 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська, 29
Ціна пропозиції
2 595 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 08:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
daa8be03b8d6452d92b46e4655788826
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-000359-a-a1
Постачальник:
КП "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03565688
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська, 29
Номер договору:
28/08
Сума договору:
2 595 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16 для учнів вікової групи від 6 до 10 років: 80.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16 для учнів вікової групи від 11 до 14 років: 90.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16 для учнів вікової групи від 11 до 14 років: 90.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний