-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16 (КП "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування")
Оголошено тендер
2 595 000.00
UAH
Номер:
e73230a6b0e442c68b0a0354d8692a08
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-30-000815-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти"Луцька гімназія №16 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26276585
-
Адреса:
43022, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ КОРОЛЬОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти"Луцька гімназія №16 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26276585
-
Адреса:
43022, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ КОРОЛЬОВА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 595 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцької гімназії № 16 (КП "Луцький комбінат шкільного і студентського харчування")
Примітки:
Комунальним закладом загальної середньої освіти "Луцька гімназія № 16 Луцької міської ради" була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за індитифікатором UA-2026-08-05-012237-a 13.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-08-05-012237-a).
Податок на додану вартість не нараховується, оскільки операції з надання послуг з харчування учнів у закладах загальної середньої освіти звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 (зі змінами). Вважати "одиниця виміру" одна послуги рівна один діто/день.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
30.08.2026 23:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума903 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума1 691 400.00 UAH