• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)

39 719.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
04
год
11
хв
11
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a375cc81808041efa9745962ff803ba0
Внутрішній номер закупівлі: 30233571
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000339-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Гуменний Олександр 380432634261 GUMENNYY.OV@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 39 719.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 08:54 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 08:54 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження: 31.08.2026 08:54 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴39 719.00 Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем