• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем

Оголошено тендер

47 662.80 UAH
Номер: f07954d3d41f44de90e3e6cff19f8c0d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-001630-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 47 662.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем
Примітки: 24-298889-26 Уповноважена особа - М.І. Гончарук
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 28.08.2026 09:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума47 662.80 UAH