-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000302-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
238 372.23
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
09
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cadd533f4b14405aa23c0816ce89d5a4
Внутрішній номер закупівлі:
30233541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000302-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Іскяндарова +380675503677 iskyandarova@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
238 372.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 08:49 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 08:49 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 08:49 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴238 372.23 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина