• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина

Оголошено тендер

286 046.68 UAH
Номер: 5840042a7206490fb5d73c934c92dc4b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-000422-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Замовник: Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
Очікувана вартість: 286 046.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Дата опублікування: 31.08.2026 08:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласні кошти Покупця та/або інші не заборонені законодавством джерела
Сума286 046.68 UAH