-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Часткове виконання обсягу робіт І черги за об’єктом: “Капітальне (нове) будівництво телекомунікаційної інфраструктури спеціального призначення комплексу будівель Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за адресою м. Київ, вул. Князів Острозьких, 45/1”, ДК 021:2015-45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-000286-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
32 726 648.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
07
год
10
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5e7f9dfaf03b4a08ad5842aa03b8a215
Внутрішній номер закупівлі:
30233527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-000286-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Балан +380502040096 dmytro.balan@viti.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
32 726 648.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 08:47 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 08:47 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 08:47 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 726 648.66 Часткове виконання обсягу робіт І черги за об’єктом: “Капітальне (нове) будівництво телекомунікаційної інфраструктури спеціального призначення комплексу будівель Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за адресою м. Київ, вул. Князів Острозьких, 45/1”