-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Часткове виконання обсягу робіт І черги за об’єктом: “Капітальне (нове) будівництво телекомунікаційної інфраструктури спеціального призначення комплексу будівель Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за адресою м. Київ, вул. Князів Острозьких, 45/1”, ДК 021:2015-45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Оголошено тендер
39 271 978.39
UAH
Номер:
cefbfefd2eeb47b3bc267f77c93277fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000349-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
39 271 978.39 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Часткове виконання обсягу робіт І черги за об’єктом: “Капітальне (нове) будівництво телекомунікаційної інфраструктури спеціального призначення комплексу будівель Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за адресою м. Київ, вул. Князів Острозьких, 45/1”, ДК 021:2015-45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
31.08.2026 08:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума39 271 978.39 UAH