• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Термозбіжна трубка з клейовим шаром Код за ДК 021:2015 31650000-7 — Ізоляційне приладдя.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:44)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:44)

137 036.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
41
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c44d7d5d695e4423a91f030846a256fa
Внутрішній номер закупівлі: 30233521
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000281-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
Контактна особа: Вадим Гаркуша +380991102400 ketatlas2023@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 137 036.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 08:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 08:46 - 08.09.2026 08:44
Період оскарження: 31.08.2026 08:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴137 036.00 Термозбіжна трубка з клейовим шаром Код за ДК 021:2015 31650000-7 — Ізоляційне приладдя.