-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Термозбіжна трубка з клейовим шаром Код за ДК 021:2015 31650000-7 — Ізоляційне приладдя.
Оголошено тендер
164 443.20
UAH
Номер:
c7ec3d3dfdc24b4db69057c0a9316044
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000447-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40413447
-
Адреса:
25031, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Електротранс" Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40413447
-
Адреса:
25031, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, просп. Університетський, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
164 443.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Термозбіжна трубка з клейовим шаром Код за ДК 021:2015 31650000-7 — Ізоляційне приладдя.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31650000-7 Ізоляційне приладдя
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
Дата опублікування:
31.08.2026 08:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описмісцевий бюджет, власні кошти
Сума164 443.20 UAH