• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вимірювальні прилади (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

9 865.84 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
10
хв
21
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1e5a1a0843774acebe12612f0c837f21
Внутрішній номер закупівлі: 30233406
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000163-a   
Замовник: Військова частина А0734
Контактна особа: Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 865.84 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 08:26 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 08:26 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 08:26 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 865.84 Вимірювальні прилади