• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вимірювальні прилади (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)

Оголошено тендер

11 839.00 UAH
Номер: cfe37c576d8249509e6fe7838b96a0e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-29-000403-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А0734
Замовник: Військова частина А0734
Очікувана вартість: 11 839.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вимірювальні прилади (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.08.2026 16:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума11 839.00 UAH