• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пластини TSCD для стерильного з’єднання магістралей

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

63 840.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
14
год
27
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a972f208109e43fe97543408f71cc032
Внутрішній номер закупівлі: 30233396
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-000154-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Марія Радчук +380969720575 radcukmaria253@gmail.com http://rospk.communal.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 63 840.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 08:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 08:23 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 08:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴63 840.00 Пластини TSCD для стерильного з’єднання магістралей