-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластини TSCD для стерильного з’єднання магістралей
Оголошено тендер
76 608.00
UAH
Номер:
c28a8c891cb74f72897aa2bda3fc1818
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000184-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000079
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000079
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Степана Бандери, 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 608.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пластини TSCD для стерильного з’єднання магістралей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
31.08.2026 08:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2060 - Створення банків крові та її компонентів
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума76 608.00 UAH